Lumea Cealalta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Lumea Cealalta

forumul blogăreilor


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Am facut si eu o fapta buna!

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Am facut si eu o fapta buna! Empty Am facut si eu o fapta buna! Sam 17 Ian 2009, 09:36

mimi

mimi

Exista o fundatie World Vison , www.worldvision.ro , prin care poti ajuta copiii fara posibilitati de la tara sa termine liceul; eu incerc sa ajut pe cineva; poate doriti si voi ajutati cativa copii;cu drag, mimi Smile

2Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Sam 17 Ian 2009, 12:12

oktavianser

oktavianser

si pe care din toti copii ai ajutat??

3Am facut si eu o fapta buna! Empty din pacate, numai unul Dum 18 Ian 2009, 15:07

mimi

mimi

Asta e! Sper sa pot mai mult.Smile

4Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Dum 18 Ian 2009, 17:45

oktavianser

oktavianser

mai mult decat zero e f simplu!

5Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Dum 18 Ian 2009, 17:48

mimoza

mimoza

tu ai facut vreo fapta buna?

6Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Dum 18 Ian 2009, 18:44

oktavianser

oktavianser

eu da. dar tu?

7Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Dum 18 Ian 2009, 18:48

mimoza

mimoza

eu nu. Ultima data am facut o fapta rea.

8Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Dum 18 Ian 2009, 23:18

oktavianser

oktavianser

nu-i nimic mai faci 2 fapte bune si recapeti respectul de sine!

1 amintesti unui om ca se poate merge si in picioare!

2 si altuia ca e inca tanar!

9Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Lun 19 Ian 2009, 11:37

mimoza

mimoza

esti prea criptic pentru intelegerea mea. Nu orice fapta rea se prescrie prin doua fapte bune. unele nu se prescriu niciodata.

10Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Lun 19 Ian 2009, 12:18

oktavianser

oktavianser

si nici orice fapta rea este vazuta de toti ca fiind rea?

si deci cum decizi ce e rau si ce e bun?

cam relativ e totul!

11Am facut si eu o fapta buna! Empty Re: Am facut si eu o fapta buna! Lun 19 Ian 2009, 12:30

mimoza

mimoza

Logic ca eu numesc fapta rea ceva ce contravine sistemului meu de valori si principiilor mele. Care pot fi extrem dediferite de ale altcuiva.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum