Lumea Cealalta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Lumea Cealalta

forumul blogăreilor


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

poti sa adormi fara sa te imbeti?

4 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 10:33

oktavianser

oktavianser

deci spui ca e de rau ca userii sa aiba legaturi dinainte?

77poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 10:37

mimoza

mimoza

Nu e bine.Se creeaza preferinte. De exemplu: erau prea multi moderatori. Criteriul pentru care admin te-a lasat pe tine,nu pe mine, este ca pe tine te cunoaste.Alt exemplu: cand apar polemici,nu e cazul aici, vorbesc de alte forumuri, prietenii din real se apara,chiar daca dreptatea ein alta parte.

78poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 10:46

oktavianser

oktavianser

primul exemplu este irelevant!

sunt moderator dar singra actiune de moderare a fost sa inchid un subiect. si asta am facut-o sa vad daca merge comanda.
#2 afinitati se pot naste si intre necunoscuti;



mi se pare mie sau e ca in jungla lupta pt afinitati? silent

79poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 10:51

mimoza

mimoza

nu inteleg ce vrei sa spui.

80poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 11:03

oktavianser

oktavianser

nu te gandi concret!

gandeste-te in general!

81poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Dum 04 Ian 2009, 11:13

mimoza

mimoza

explica tu ca eu tot nu inteleg.

82poti sa adormi fara sa te imbeti? - Pagina 4 Empty Re: poti sa adormi fara sa te imbeti? Lun 05 Ian 2009, 17:57

oktavianser

oktavianser

ai trecut indiferenta pe langa un om tragator care nu te baga in seama?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum