Lumea Cealalta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Lumea Cealalta

forumul blogăreilor


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

de-a rasu-plansu

5 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1de-a rasu-plansu Empty de-a rasu-plansu Mier 14 Ian 2009, 17:48

oktavianser

oktavianser

Twisted Evil
Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp! Femeia: - Vrei sa plec? Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta. Femeia: - Ma iubesti? Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul! Femeia: - M-ai inselat vreodata? Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu. Femeia: - O sa faci sex numai cu mine? Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie. Femeia: - O sa ma lovesti vreodata? Barbatul: - Ai innebunit? Femeia: - Pot sa am incredere in tine? Barbatul: - Da! Femeia: - Iubitule! ...




si acum, citeste de jos in sus ...
Rolling Eyes

2de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 15 Ian 2009, 20:15

mimoza

mimoza

E veche dar adevarata.

3de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Lun 19 Ian 2009, 18:13

oktavianser

oktavianser

Stii care e barbatul ideal? Ala care vine acasa si isi gaseste nevasta in pat cu altul si zice: Continuati! Dar stii care e amantul ideal? Ala care mai poate continua.

4de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Lun 19 Ian 2009, 19:32

oktavianser

oktavianser

scufitza rosie hoinarea prin padure si la un momentdat cade cu...pruna in nasul lui pinochio si exclama: minte ma pinochio! bounce

5de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mar 20 Ian 2009, 06:41

oktavianser

oktavianser

Un batrin merge la un vrajitor sa-l intrebe daca poate sa-l scape de un blestem care-l urmareste de 40 de ani. Vrajitorul ii spune: "Poate, dar trebuie sa-mi spui exact cuvintele care au fost rostite asupra ta." Batrinul spuse fara ezitare: "Acum va declar sot si sotie!"

6de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mar 20 Ian 2009, 13:03

skijel

skijel

Miezul noptii, poate spre 3 dimineata. Un tip se trezeste avand un
puternic impuls de a face pipi. Somnoros, se intoarce pe dreapta, in
speranta ca ii trece. Nimic. Se intoarce pe stanga, dar dupa cinci
minute renunta, se ridica anevoie din pat, se duce la baie si incepe sa
faca pipi, ca tot omul. Uitandu-se in jos, se adreseaza cu obida organului:
- Vezi, eu ma scol cand vrei tu…………..

7de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mar 20 Ian 2009, 19:44

oktavianser

oktavianser

Definiţii noi esxtrase din Moldovian DEX 2008
PRUDENT = pastă de dinţi cu extras de prune
MONOLOG = olog de un picior
BIOLOG = olog de am-bele picioare
SEXOLOG = olog de 6 picioare (de ex. miriapod sexolog)
MANIPULARE = manevrarea penisului cu ajutorul mâinilor
AŢÂŢAT = fără sâni
AMÂNAT = fără mâini
ÎNCHINARE = transport către China
ÎNVINUIRE = procesul de fermentare a mustului!
ÎNFOCARE = transformare în focă
GHINIOANE = varianta moldovenească pentru ardelenescul „Bine, Ioane"
ÎMPRĂŞTIERE = rezultatul procesului prin care beţivii se fac praştie
BIZAR = zar dublu MĂCEL = mac mic
MICROSCOP= scop mărunt
ÎNVIORAT = Prevăzut cu vioară
LEŞINA = pe unde merge „le tren"
MERITORIU = teritoriul ocupat de livada de meri
RATEU = pateu din carne de raţă.

8de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 22 Ian 2009, 06:14

oktavianser

oktavianser

O blondã îl întâlneste pe Ali în fata unui magazin. Ali tinea o maimutã în mânã si i-o da blondei:
- Auzi, asta e o Rhesus Balubadaris si este foarte rarã. Sã ai grijã de ea pânã ies din magazin.
Blonda o ia în brate si asteaptã. O altã blonda vine, se uitã la maimutã si o întreabã pe blonda cu maimuta:
- Auzi fatã, ce e asta?
- Un Rhesus Balubadaris.
- Pãi si de la cine îl ai, fatã?
- De la Ali.
- Pãi, auzi fatã, nu puteai si tu sã faci un chiuretaj?

9de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 22 Ian 2009, 11:31

oktavianser

oktavianser

O tipa super eleganta si frumoasa foc iese dintr-un bar cu un indice de alcool in sange foarte ridicat Merge leganandu-se spre masina ei, un BMW al anului, scump ca naiba, si incearca sa-i deschida usa cu cheia, dar starea ei de ebrietate o impiedica si pica in fund langa usa masinii... Cu picioarele deschise si fara chiloti, isi observa "pruna" si cand o recunoaste incepe sa-i vorbeasca: Din cauza ta am masina, Din cauza ta am bijuterii Din cauza ta am bani Din cauza ta pot avea barbatul care vreau Din cauza ta am ... Deodata incepe sa faca pi... si ...duios ii replica: Nu, nu plinge, mai, ca nu te cert !!!

10de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Vin 23 Ian 2009, 11:46

oktavianser

oktavianser

Sot si sotie se intorceau acasa .Intra in bloc si urca scarile....ea in fata si el in spate....el ii zice :"ai facut un fund cat o masina de spalat !" ea nu zice nimik ....... seara ,in pat sotul vrea sa faca sex...... ea ii raspunde : "pentru o rufa asa de mica , crezi tu ca pun in functiune masina de spalat ? spala si tu la mana

11de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Vin 23 Ian 2009, 12:28

oktavianser

oktavianser

Directorul fabricii propune muncitorilor sa lucreze in fiecare zi mai mult cu o ora pentru a creste productivitatea. Apoi ii intreaba pe angajati daca sunt de acord.

Ionescu: Eu propun sa se lucreze cate 10 ore pe zi.

Popescu: Eu zic ca putem lucra chiar 12 ore pe zi.

Vasilescu: Am putea sa lucram 16 ore pe zi.

Gheorghe: Eu propun sa nu mai plecam acasa deloc, pentru ca acasa ne intalnim cu nevestele si riscam sa se nasca tampiti ca Ionescu, Popescu, Vasilescu!

12de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Vin 23 Ian 2009, 16:04

oktavianser

oktavianser

Cum se numeste mama Irinei Loghin? * Irina Logoff. *


Ce le zice Alba ca Zapada celor 7 pitici ca sa se scoale? * 7UP!


Statisticile sunt precum costumele de baie : iti arata ce stie toata lumea si iti ascund exact ceea ce ai fi vrut sa afli.

13de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Dum 25 Ian 2009, 08:17

oktavianser

oktavianser

La aniversarea a 20 de ani de casatorie, un ungur cheama la el o familie de prieteni romani. La inceputul mesei, gazda tine un toast, incercand sa vorbeasca romaneste cat mai corect: - As vre se moltomesc lui Dumnezeu pentru cei doizeci ani petrecoti alaturi de sotia me... - Alaturi de sotia mea, il corecta prietenul roman. - Alaturi de sotia te numai de 4 ani

14de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mar 27 Ian 2009, 16:31

oktavianser

oktavianser

Luni dimineata, seful primeste un telefon la birou de la un angajat: - Sefu', nu va suparati, n-am nici un chef de munca dupa weekend, dati-mi o zi libera, va rog! - Hai, Mishule, fii om serios, avem o groaza de treburi de facut azi! Mi se mai intampla si mie, dar stii cum fac? Trag o partida buna de sex cu nevasta-mea si ma inviorez extraordinar, capat o energie fantastica! Hai, tinere, fa ca mine si vino la serviciu! Peste 2 ore, seful il vede pe Mishu muncind cu un spor teribil, ca niciodata. - Ai vazut, Mishule, ca se poate? - Mare om esti, sefule! Cata dreptate ai avut! O partida de sex cu nevasta-ta este energie curata...

15de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mier 28 Ian 2009, 13:22

skijel

skijel

Un tip suna la usa unui apartament. Usa se deschide si apare o gagica
tare...
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? fara nici un cuvant, gagica ii
tranti usa in nas.
A doua zi, tipul iar suna la usa, iar deschide gagica...
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? La fel de suparata, gagica ii
tranteste usa in nas.
Seara discuta cu sotul ei, ii povesteste ce si cum. Acesta din urma decide
sa ramana a doua zi cu ea. Bineinteles, soneria se face auzita a doua zi.
Gagica deschide usa si tipul pune obisnuita intrebare:
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex?
Plina de tupeu, cu sotul ascuns dupa usa gata sa intervina, gagica
raspunde:
- Da!
- Atunci, va rog sa faceti sex si cu sotul dumneavoastra ca sa-mi lase
nevasta in pace ...

16de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mier 28 Ian 2009, 16:50

oktavianser

oktavianser

O femeie an varstã din sat se duce la preot sã se spovedeascã. Ii spune: - Pãrinte, Ion a lu' vecinu' m-a luat antr-o bunã zi si m-a tarat an polatã, m-a pipãit peste tot si mi-a tras-o an fin de mi-au fluturat urechile. - Cum sã facã asa ceva cu o femeie an varstã ca tine!? - Nu acum, a fost acu vreo cincizeci de ani. - Atunci de ce te spovedesti de abia acum? - Pãrinte, este atat de bine sã-mi amintesc!

17de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mier 28 Ian 2009, 19:26

oktavianser

oktavianser

Un tigan si un roman isi fac case una langa alta. Isi cumpara exact aceleasi materiale, mobila, etc si au facut casele identice. Peste un timp stau ei de vorba. romanul: - Eu daca vand casa asta probabil o sa primesc 5 milioane de euro pe ea. Tiganul: - A pai daca e asa, eu primesc 7 milioane de euro pe ea. - Pai cum sa primesti tu 7 milioane pe ea daca a mea este identica si valoreaza 5 milioane? - Pai da, dar eu nu am vecini tigani

18de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Dum 01 Feb 2009, 22:44

oktavianser

oktavianser

Doi tineri indragostiti se duc la munte intr-un week-end de iarna. Dupa ce-si intind cortul, el se duce sa taie niste lemne. Vine inapoi si spune:
- Draga, mi-au inghetat mainile!
Ea ii raspunde:
- Baga-le intre coapsele mele si o sa se incalzeasca.
Dupa pranz, el se duce sa taie lemne din nou. La intoarcere ii spune din nou iubitei:
- Draga, mi-au inghetat rau mainile!
Ea ii raspunde:
- Baga-le intre coapsele mele ca sa se-ncalzeasca.
Dupa cina baiatul se duce din nou la lemne, iar la intoarcere ii spune fetei:
- Draga, mi-au inghetat mainile rau de tot!
Iubita lui,nervoasa, ii raspunde:
- Mai da-o dracu', urechile nu-ti ingheata deloc?

19de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Mar 03 Feb 2009, 13:08

skijel

skijel

Merge unu' cu nevasta-sa sa ia cina la resturant.
Farfuria de supa se varsa pe rochia ei cea noua.
Suparata si asteptand sa fie consolata de sotul romantic ea zice:
- Uite cum arat, ca o scroafa!
El raspunde:
- Si te-ai mai si murdarit pe deasupra!

20de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 05 Feb 2009, 06:22

oktavianser

oktavianser

pe cei ce cauta senzaii tari pe net!

cautati cu asta: http://fwordmania.com/google.htm

21de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 05 Feb 2009, 16:08

skijel

skijel

Un tip firav stătea într-un bar cu o bere în faţă. Apare un şmecher, îi dă două palme, îi ia berea şi o dă pe gît. Ăsta firav începe să plîngă, să se tăvălească pe jos. - Ce ai, mă? Plîngi pentru o bere, aşa bărbat eşti tu? - Cum să nu plîng? De dimineaţă m-a părăsit nevasta, mi-a golit contul din bancă şi mi-a luat tot din casă. După-amiază îmi pierd slujba, încerc să mă arunc în faţa trenului, dar o ia pe altă linie, încerc să mă spînzur şi se rupe funia, încerc să mă împuşc şi se blochează pistolul. Cu ultimii bani, îmi cumpăr o bere, torn otravă în ea şi vii tu şi o bei... )

22de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Joi 05 Feb 2009, 16:12

skijel

skijel

super tare senzatia.. Tare.

23de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Vin 06 Feb 2009, 11:07

skijel

skijel

Un om fuge de nişte canibali, care după un timp îl prind şi unul dintre ei îi spune:
- Stai liniştit, noi sîntem vegetarieni, mîncăm numai mărul lui Adam!

24de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Vin 06 Feb 2009, 11:21

skijel

skijel

Un pilot, un marinar şi Badea Gheorghe stăteau de vorbă. Pilotul spune:
- Eu, cînd aterizez, îmi sun nevasta şi o avertizez că am ajuns. Să nu am probleme!
Marinarul la fel:
- Cînd a acostează nava, dau telefon acasă, să nu am neplăceri!
Badea Gheorghe tăcea. Amîndoi au sărit pe el cu întrebările:
- Cum, tu nu faci la fel, ca să nu ai probleme?
La care el zice:
- Nu, eu sun la uşă şi mă duc la geam! N-a scăpat nici unul pînă acum!

25de-a rasu-plansu Empty Re: de-a rasu-plansu Dum 15 Feb 2009, 08:49

oktavianser

oktavianser

Se urca o calugaritza intr-un taxi.. Taximetristul se tot uita la ea, isi mai musca buzele.. -Ce este, fiul meu? intreaba calugaritza.. -Stiti, mi-e rusine sa va zic, dar, am avut si eu o singura fantezie sexuala in viata mea: sa-mi faca o calugaritza sex oral.. - Pai, fiul meu, sa vedem ce putem face.. Doar ca trebuie sa fii crestin si necasatorit.. - Sunt, sunt, zice taximetristul gata de “una mica”.. Trage tipul pe dreapta, face calugaritza treaba si pleaca… Pe drum, taximetristul incepe sa planga: - Iertati-ma, maicutza, am pacatuit! Sunt evreu si sunt casatorit! _ Nu-i nimic iubitzel, nici eu nu sunt maicutza… Ma cheama Ion si ma duc la un bal mascat..

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum